O firmie

Główną działalnością firmy Ampar Klima jest wykonawstwo w zakresie instalacji systemów klimatyzacyjno – wentylacyjnych. Realizujemy inwestycje od projektowania do wykonania.

Ponadto zaopatrujemy firmy wykonawcze i handlowe z branży wentylacyjno-klimatyzacyjno-chłodniczej. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną urządzeń i osprzętu wykorzystywanego w montażu wentylacji, klimatyzacji oraz instalacji chłodniczych.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę firm wykonawczych związanych z branżą wentylacyjną, klimatyzacyjną i chłodniczą. Obsługujemy również inwestycje i służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań technicznych.
Nasza hurtownia klimatyzacyjna dysponuje bogatym zapleczem technicznym. Dzięki temu możemy zaoferować produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów.
Odwiedzając naszą stronę mają Państwo możliwość zapoznania się z pełną ofertą handlową. Korzystając z katalogu produktów można w pełni zapoznać się z nasza ofertą.

Zapraszamy do współpracy i dokonywania zakupów w AMPAR KLIMA – firmie z branży wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Swoim partnerom oferujemy najlepszej jakości produkty, zaplecze techniczne, warunki handlowe oraz wsparcie i pomoc w dokonaniu optymalnego zakupu.

ampar_klima_firma
ampar_klima_o_firmie_2
ampar_klima_o_firmie_3
ampar_klima_o_firmie_4